OnePlus 6'nın Özellikleri Ortaya Çıktı

OnePlus 6 Özellikleri

Bugüne kadar piyasaya sürdüğü fiyat performans ürünü akıllı telefonlarla adından söz ettiren Çinli üretici OnePlus’ın yeni modeli OnePlus 6 hakkında yeni bilgiler geldi. Şirketin CEO’su OnePlus 6’nın özelliklerini açıkladı.

Şirketin resmi forum adresi üzerinden “engelsiz hızı kovalama” başlığıyla yazdığı bir yazıyla birlikte önemli detaylara değinen OnePlus’ın CEO’su Pete Lau, yakın zaman sonra raflardaki yerini alacak olan yeni amiral gemisinin özelliklerine dair detayları paylaştı.

İlk olarak, 2018’de piyasaya sürülen yüksek kaliteli Android telefonların çoğunda olduğu gibi Snapdragon 845 kullanacaklarının altını çizen Leu, 845 ile birlikte 8GB RAM ve 256GB depolama alanı kullanacaklarını söyledi. Daha önce ortaya çıkan ve OnePlus 6 Teknik Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi başlığıyla haberleştirdiğimiz iddiaları doğrulayan Pete Leu, sadece 128 yerine 256GB depolama alanı detayını merak edenlerle paylaşmış oldu.

Telefonda çentik olup olmayacağına dair detay vermeyen CEO, en çok merak edilen fiyat sorusunu da cevaplamaktan çekindi. Daha önce oldukça ucuz fiyatıyla amiral gemilerine kafa tutan OnePlus’ın, OnePlus 6 ile birlikte 1000 dolarlık telefonlarla 500 dolarlık fiyat etiketiyle performans yarışına gireceği iddiaları konuşulmaya başlanmıştı. 

YORUMLAR