OnePlus 6, Suya Dayanıklı Olacak!

OnePlus’ın çentikli ekran tasarımına sahip yeni üst seviye Android telefonu OnePlus 6’yı tanıtmasına az bir zaman kala sızıntıların ardı arkası kesilmiyor. Şirketin resmi Twitter hesabı üzerinden paylaştığı son video ile yeni OnePlus telefonun bir özelliği daha kesinleşti.

Türkiye’de az sayıda da olsa kullanıcısı olan markalardan OnePlus’ın yeni Android telefonunu görmemize çok az kaldı. Şimdiye kadar OnePlus 6’ın tasarımını yansıtan görsellerden teknik özelliklerine birçok sızıntı yapıldı. Anonim olarak paylaşılan bilgiler dışında şirketin resmi kanalları üzerinden de öğrendiğimiz pek çok detay oldu. Son olarak cihazın pazardaki tüm Android telefonlar gibi su geçirmez yapıda olacağı netleşti. OnePlus kullanıcılarının eksikliğini hissettiği suya dayanıklılık yeni modelle birlikte sunulacak. Tabii ki; havuz veya deniz altında fotoğraf çekme, video kaydetme gibi fantastik eylemlere izin vermeyecek. Yağmurlu havalarda etkilenmeyen bir telefon karşımıza çıkacak ki; bu detay Twitter’dan paylaşılan kısa videoda açıkça belirtiliyor.

OnePlus 6’nın teknik özelliklerini hatırlatmak gerekirse; 6.28 inç 19:9 ufak çentikli bir ekran, Snapdragon 845 mobil platformu, 6GB veya 8GB RAM, 16MP+20MP çift kamera (OnePlus 5T ile aynı olacağı tahmin ediliyor) ile geleceği tahmin ediliyor. OnePlus 6'nın fiyatının da 64GB model için 424, 128GB model için 489, 256GB model için de 566 Euro olacağı söyleniyor.

YORUMLAR