OnePlus 6T'nin Fiyatı ve Özellikleri Ortaya Çıktı

OnePlus 6T'nin fiyat ve konfigürasyonlarını ortaya çıkaran yeni bir sızıntı paylaşıldı. Önceki modellerden daha yüksek bir taban fiyatına sahip olan OnePlus 6T'nin yine de amiral gemisi katili olarak adlandırılacağını söylemek mümkün.

30 Ekim tarihinde New York'da tanıtılacak olan OnePlus 6T hakkında çeşitli sızıntılar gelmeye devam ediyor. Daha önceden ekrana gömülü parmak izi sensörüne sahip olacağı doğrulanan telefonun kulaklık girişini de barındırmayacağı biliniyordu. Üç farklı yapılandırmayla sunulacak telefonun temel fiyatı 510 dolar seviyesinde.

6GB RAM ve 128GB depolama, 8GB RAM ve 128GB depolama, 8GB RAM ve 256GB depolama seçenekleriyle kullanıcılara sunulması planlanan OnePlus 6T'nin fiyatının 510 dolardan başlayıp 610 dolara kadar çıkacağı öngörülüyor. Önceki modellere oranla daha pahalı olan cihazın Android Pie ile kutudan çıkacağını da söylemek mümkün.

30 Ekim Salı günü New York'da tanıtılması planlanan OnePlus 6T'nin su damlası şeklinde bir çentiğe sahip olması bekleniyor. Dört gözle beklenen cihazın fiyat ve teknik özelliklerini nasıl buldunuz? Görüşlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın!