OnePlus, Android 11 Beta Güncellemesini Alacak Telefonları Duyurdu

OnePlus, Android 11 beta güncellemesini alacak cihazları ve Android 11 indirme linkini paylaştı.

Android 11 beta ilk olarak Pixel telefon kullanıcıları için indirilmeye açıldı. Xiaomi ve POCO’nun ardından OnePlus da Android 11 beta güncellemesini alacak cihazları açıkladı. Desteklenen OnePlus telefonlar için Android 11 beta indirme linki de paylaşıldı.

Android 11 Beta Alacak OnePlus Telefonlar

OnePlus, Android 11 beta güncellemesini ilk olarak amiral gemisi akıllı telefonları OnePlus 8 ve OnePlus 8 Pro’ya vereceğini duyurdu. Android 11 beta indirme linklerini de paylaşan üretici, yazılımın henüz kusursuz çalışmadığına dair uyarıda bulundu. Şirketin açıklamasına göre, yüz kilidi açma, OK google ve görüntülü görüşme kullanılamıyor. Android 11 beta özelliklerini deneyimledikten sonra Android 10’a geri dönmek isteyen kullanıcılar için de Android 10 indirme linki paylaşıldı.

Android 11 Beta Yenilikleri

Android 11’in en önemli özelliklerinden biri, ekranda diğer uygulamaların üstünde çıkan ve istenilen zamanda mesajllaşma ekranına geçişi sağlayan Facebook sohbet balonlarına benzer baloncuklar. Android 11 ayrıca Hızlı Ayarlar (ekran aşağı kaydırıldığında görülen panel) menüsüne bir medya kontrolleri widget’ı ve Ana ekranın alt bölümüne uygulama önerileri ekliyor. Android 11 beta ile gelen yeniliklere buradan göz atabilirsiniz.

YORUMLAR