OnePlus Herkese OnePlus 6T Kazanma Fırsatı Sunuyor

OnePlus Yarışması OnePlus 6T Kazanma Fırsatı

Çin merkezli akıllı telefon üreticisi OnePlus, zaman zaman düzenlediği çeşitli promosyon yarışmalarıyla tanınıyor. Firma şu sıralar da yine benzer bir yarışmayla karşımıza çıktı. 

Yeni yarışmada tek yapmanız gereken akıllı telefonunuzun ekranına hafifçe tıklamak. Yakında piyasaya çıkacak olan OnePlus 6T kazanma şansı yakalamak için sadece bir tıklama yapmanız yeterli olacak ancak ne kadar çok tıklama yaparsanız da kazanma şansınız o kadar artacak.

Yarışmaya katılmak için unlock.oneplus.com web sitesine girerek mobil cihaznınız üzerinden kayıt olmanız gerekiyor. Tüm yarışmacılar ortak bir aşamaya ulaşmak için tıklama yapacak ve firma her 24 saatte bir kazanan şanslı kişiyi seçecek. 

Kazananlar, OnePlus 6T piyasaya çıkarıldığı zaman bu telefona ücretsiz olarak sahip olacak. Yarışmaya katılmak için kayıt yaptıktan sonra telefonunuzun ekranına bir kez tıklamanız yeterli ancak daha çok tıklama yaparsanız şansınız daha da artacak.

Üstelik dahası da var, bir kez küresel aşama noktasına ulaşıldığında OnePlus, hayranları için yeni bir şeyin daha duyurusunu yapacak. Yeni duyuru OnePlus TV, yeni bir ürün ya da herhangi bir şey hakkında olabilir. Ayrıca kişisel aşama noktanıza ulaştığınızda bir kupon kazanacaksınız. Bu kupon sayesinde, OnePlus web mağazasından ekran koruyucu gibi ekipmanları ücretsiz olarak satın alabileceksiniz.