OnePlus'tan Yeni JBL Versiyon Kulaklıklar Geliyor

OnePlus'tan Yeni JBL Versiyon Kulaklıklar Geliyor
Batuhan Kavruk
Batuhan Kavruk - | Mobil
YORUM YAZ

OnePlus, uzun süredir sesi soluğu çıkmayan, fakat saman altında su yürüten bir isim. Arada da bu şekilde bizlere sesleniyor. Bugün, OnePlus ile ilgili yeni haber yayınlandı; bu yeni haberde OnePlus'un, ünlü Amerikan firması JBL ile yaptığı yeni anlaşma ve bizlerle buluşacak olan yeni kulaklıklar var.

Yeni OnePlus, yeni versiyonunda artık bizlerle JBl E1+ kulak içi kulaklıklarıyla buluşacak. Kırmızı bir atmosfere sahip olan, tasarımı hoş ve şık gözüken yeni kulaklıklar, OnePlus Special Edition ile birlikte 39.99 dolardan satışa sunulacak. JBL E1+ kulaklıklar, 22 kHz'a kadar çıkış yapabiliyor. 9mm JBL sürücüleriyle güncellenmiş olan kulaklıklar, aynı zamanda ünlü firmanın PureBass teknolojisini kullanıyor ve bu şekilde ultra düşük bir frekansa erişebiliyor; 10 Hz gibi.

Tabii ki de bir kulaklıkta bulunması gereken özelliklerimizde var. JBL E1+, arama yapmak ve aramalara yanıt vermek için de kullanılabiliyor. Ayrıca kulaklıklarının kablo tarafının ise diğer birçok kulaklığa göre daha sağlam olduğu, açıklanan detaylar arasında. 

Şu an kulaklıklarının bölgesel detayları verilmedi; ilk sırada Çin'in olduğu biliniyor. JBL E1+, bu ayın sonlarına doğru piyasaya sürülecek.

OnePlus One'ın Bataryası Kullanıcının Elinde Patladı

OnePlus One İçin Bambu Kaplamalı Kap Geliyor

CyanogenMod'lu OnePlus One Resmen Tanıtıldı

YORUMLAR