OnePlus'tan Yeni JBL Versiyon Kulaklıklar Geliyor

OnePlus'tan Yeni JBL Versiyon Kulaklıklar Geliyor

OnePlus, uzun süredir sesi soluğu çıkmayan, fakat saman altında su yürüten bir isim. Arada da bu şekilde bizlere sesleniyor. Bugün, OnePlus ile ilgili yeni haber yayınlandı; bu yeni haberde OnePlus'un, ünlü Amerikan firması JBL ile yaptığı yeni anlaşma ve bizlerle buluşacak olan yeni kulaklıklar var.

Yeni OnePlus, yeni versiyonunda artık bizlerle JBl E1+ kulak içi kulaklıklarıyla buluşacak. Kırmızı bir atmosfere sahip olan, tasarımı hoş ve şık gözüken yeni kulaklıklar, OnePlus Special Edition ile birlikte 39.99 dolardan satışa sunulacak. JBL E1+ kulaklıklar, 22 kHz'a kadar çıkış yapabiliyor. 9mm JBL sürücüleriyle güncellenmiş olan kulaklıklar, aynı zamanda ünlü firmanın PureBass teknolojisini kullanıyor ve bu şekilde ultra düşük bir frekansa erişebiliyor; 10 Hz gibi.

Tabii ki de bir kulaklıkta bulunması gereken özelliklerimizde var. JBL E1+, arama yapmak ve aramalara yanıt vermek için de kullanılabiliyor. Ayrıca kulaklıklarının kablo tarafının ise diğer birçok kulaklığa göre daha sağlam olduğu, açıklanan detaylar arasında. 

Şu an kulaklıklarının bölgesel detayları verilmedi; ilk sırada Çin'in olduğu biliniyor. JBL E1+, bu ayın sonlarına doğru piyasaya sürülecek.

OnePlus One'ın Bataryası Kullanıcının Elinde Patladı

OnePlus One İçin Bambu Kaplamalı Kap Geliyor

CyanogenMod'lu OnePlus One Resmen Tanıtıldı

YORUMLAR