Onlarca Ödül Alan Yerli Oyun Hocus. Artık Ücretsiz!

Onlarca Ödül Alan Yerli Oyun Hocus. Artık Ücretsiz!

Türk oyun yapımcısı Yunus Ayyıldız tarafından geliştirilen bulmaca oyunu hocus, iOS platformuna yayınlandıktan sonra tam bir fenomene dönüşmüş ve çok sevilmişti. İşte bu çok sevilen oyun, artık ücretsiz olarak oynanabilecek.

Yunus Ayyıldız, bugüne kadar geliştirdiği bulmaca oyunlarıyla ön plana çıkan bir isim. Daha önce yayınladığı rop isimli oyunla da büyük beğeni toplayan yapımcı, onun hemen ardından piyasaya sürdüğü hocus. ile başarısının üstüne başarı katmıştı. En iyi mobil oyun ödülü almaya giden yolda, App Store tarafından birçok kere ödüllendirilen ve onlarca ülkede en çok tercih edilen oyunlar arasına girmeyi başaran hocus. şimdi bir başka haberle karşımızda.

Yayınlandıktan sonra 2,69TL fiyat etiketiyle kendisine App Store üzerinden ulaşabildiğimiz oyun, artık ücretsiz olarak edinilebilecek. Bunun için iOS tabanlı bir cihaz kullanıyor olmanız ve App Store üzerinden oyunun sayfasına ulaşmanız gerekiyor. Hemen aşağıda yer alan bağlantı adresine tıklayarak ise hocus'un App Store sayfasına direkt olarak ulaşmanız ve oyunu indirmeniz mümkün.

Playstation ve Xbox'a Çıkan İlk Türk Oyunu Bard's Gold'un Çıkış Tarihi Açıklandı

Türk Yapımı RPG Oyunu Overfall Steam Üzerinde Yayınlandı!

YORUMLAR