Online Eğitim Platformu Udemy'de Black Friday İndirimi Başladı

Udemy indirimleri devam ediyor!

Udemy, kodlamadan yapay zekaya, Photoshop'tan sosyal medya pazarlamasına, fotoğrafçılıktan gitar kursuna kadar her şeyi öğrenebildiğiniz dünyanın en büyük online eğitim platformu. Şimdi Udemy'de Black Friday indirimleri başladı! Black Friday Fırsatı kapsamında sınırlı bir süre için online video kurslar sadece 24,99 TL.

24 milyonun üzerinde öğrenci, 35 bini aşkın eğitmenin yer aldığı, 50'nin üzerinde dilde destek veren Dünyanın en büyük online eğitim platformu Udemy'de Black Friday indirimleri başladı. Sizin için seçtiğimiz 10 kurs:

 

Neden Udemy Kursları?

  • Eğitim içeriklerine dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden erişebilirsiniz.
  • Eğitimi bir kere satın aldığınızda ömür boyu erişim hakkınız oluyor.
  • Offline kurslara servet harcamanıza gerek yok! Udemy kurs ücretleri oldukça uygundur.
  • İlgi alanınıza uygun piyasadaki en güncel kursları bulursunuz.
  • Soru-cevap özelliği sayesinde takıldığınız noktalarda eğitmenlere kolayca sorularınızı sorabilirsiniz.
  • Kursu tamamladığınızda arkadaşlarınız, aileniz, iş arkadaşlarınız ve potansiyel çalışanlarınızla paylaşabileceğiniz bir bitirme sertifikası alırsınız.

Udemy Black Friday Fırsatını Kaçırmayın!

Udemy’nin Black Friday kampanyasını kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Yılın en büyük kampanyası yılın en düşük fiyatıyla sunuluyor. Python ile Programlama , Özel Ders Formatında Sıfırdan Zirveye İngilizce Eğitim Seti , Fotoğrafçılık Hakkında Her Şey , Etik Hacker Olma Kursu ,Sıfırdan Oyun Geliştirme Eğitimi , A'dan Z'ye Adobe Premiere Pro Eğitim Seti , MS Excel: A'dan Z'ye Tüm Komutlar, Formüller ve Özellikleri ve daha birçok kursu 24,99 TL gibi oldukça uygun bir fiyata satın alabiliyorsunuz.