Onun Adı Bond, The Bond El Yazınızı Taklit Ediyor

Onun Adı Bond, The Bond El Yazınızı Taklit Ediyor

Ne kadar teknolojik bir çağda yaşıyor olsak da bazı resmi yazışmalar belge ve sözleşme niteliği taşıyacağı için hala el ile yazılabiliyor. The Bond isimli robot sizi uzun ve sıkıcı bu tip yazışmalardan kurtarmak için tasarlanmış. 

Eskiden sıkça kullandığımız el yazısı yeteneğimiz klavye ve dokunmatik ekranlar hayatımıza girdikçe körelmeye başladı. Çoğumuzun bir zamanlar inci gibi olan el yazısı artık biraz bozuldu ve motor reflekslerin alışkanlıkları da klavyeler işin içine girince değişince ağırlaştı.

The Bond bu noktada insanlığın hayatını kurtarıyor (!). James Bond ile her hangi bir akrabalığı olmayan olmayan The Bond, birkaç örnek yazınızı taradıktan sonra oturup sizin için mektup, davetiye, anlaşma ve benzeri el ile yazılacak işiniz varsa sizden bunu seve seve devir alıyor. The Bond'un en güzel özelliği farklı kalem uçları ile farklı kağıt kırtasiye ürünleri üzerine sıkıntısızca yazı yazabiliyor olması. Böylelikle oldukça şık davetiyeler ve tebrik kartları hazırlayabiliyorsunuz.

The Bond’un satış fiyatı 199 dolar. Özel olarak The Bond sitesinde de 3 dolara sipariş verip sizin için kartlar hazırlatabilmeniz mümkün.

2014 Yılının En İyi 3 Boyutlu Yazıcı Projeleri

Elektronik Aygıtlar Yapabilen 3D Yazıcı CES 2015’de

Deltaprintr 3D YazıcıFotoğrafları

The Micro 3D YazıcıFotoğrafları

YORUMLAR