Opera 18 Yayınlandı! Hemen İndirin!

Opera 18 Yayınlandı! Hemen İndirin!

Geçtiğimiz gün içerisinde güncellenen popüler internet tarayıcısı Opera, yeni sürümü Opera 18 ile internet kullanıcılarına merhaba diyor. Bir dizi değişikliğin yer aldığı yeni Opera 18 sürümüyle birlikte genel kullanıcı deneyimini geliştirmek amacıyla uygulamaların kullanımıyla ilgili değişiklikler kullanıcıları bekliyor.

Güncellenen Opera sürümü 18.0.1284.49 ile birlikte kulllanıcılar, pencereler arasında sekmeleri sürükleyebilecekler ve navigasyon sırasında kullanılan ileri geri butonlarını fareleri yardımıyla doğrudan kullanabilecekler.

Aynı zamanda yeni güncellemeyle birlikte kullanıcılar ayarlar sayfası üzerinde tarayıcı dilini istedikleri gibi değiştirebilecekler. Ayrıca çevrimiçi canlı yayınlar için kullanıcılar kamera ve mikrofon ayarlarını da tarayıcıları üzerinden kontrol edebilecekler.

Tüm bu yeniliklerin dışında Opera 18 sürümüyle birlikte isterseniz arama ve adres çubuğu üzerinde kendi belirleyeceğiniz özel arama motoru ayarlarını kullanabilirsiniz.

Her zaman olduğu gibi tarayıcının güncellenen sürümü Opera 18 ile birlikte kullanıcıları çok daha hızlı ve gelişmiş bir web deneyimi bekliyor. Bu nedenle eğer bir Opera kullanıcısıysanız, tarayıcınızı mümkün olan en kısa sürede güncellemenizi tavsiye ediyorum.

Güncellenen Opera 18 sürümünü Tamindir.com aracılığıyla hızlı ve güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.

Google Chrome Eklentilerini Yüklemeden Test Edebileceğiz

YORUMLAR