Opera 19'a Güncelleme Geldi

Opera 19'a Güncelleme Geldi

Piyasadaki popüler internet tarayıcılarından bir tanesi olan Opera 19 için bu sabah saatlerinde yeni bir güncelleme geldi. Eğer sizler de varsayılan web tarayıcısı veya alternatif web tarayıcısı olarak Opera'yı kullanmayı tercih ediyorsanız bir an önce tarayıcınızı yeni sürümüne güncellemenizi öneririm.

Güncellemeden önce 19.0.1326.47 sürümüne sahip olan Opera, yeni aldığı ara güncellemeyle birlikte sürümünü 19.0.1326.59'a yükseltmiş oldu. Geliştirici ekip tarafından güncellemeye ait resmi sürüm notları henüz yayınlanmamış olsa da yeni gelen Opera sürümünün bir önceki sürüm üzerinde yer alan güvenlik açıklarını kapattığı ve performans geliştirmelerine sahip olduğu biliniyor. Bu nedenle daha hızlı ve güvenli bir Opera deneyimi yaşamak isteyen kullanıcıların tarayıcılarının sürümlerini güncellemelerinde fayda olduğunu düşünüyorum.

Hem Windows hem de MAC kullanıcıları için yayınlanan Opera 19.0.1326.47 sürümü bir önizleme sürümü olmadığı ve tarayıcının stabil sürümü olduğu için çok daha güvenilir ve hızlı olduğunu söylememiz mümkün. Kişisel güvenliğine önem veren ve kullandığı yazılımların son sürümünü kullanmaya özen gösteren kullanıcıların buna dikkat edeceklerine şüphem yok.

Tüm Windows ve MAC sürümlerinde sorunsuz olarak çalışan Opera'nın yeni sürümünü aşağıdaki bağlantılar yardımıyla hızlı ve güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.

Firefox 27 Yayınlandı

YORUMLAR