Opera 28 Yayınlandı

Opera 28 Yayınlandı

Opera web tarayıcısı geçmişte olduğu gibi kendine ait tarama motorunu değil son sürümlerindeki Chromium motorunu kullanmaya başladığından beri oldukça sık bir şekilde güncelleniyor ve Chromium tabanlı web tarayıcılarının hızlı güncelleme trendine kendini kaptırmış gibi görünüyor. Opera 28 sürümü de bugün geliştirici sürümü olmaktan çıktı ve son kullanıcılar için indirmeye hazır hale getirildi.

Opera 28.0.1750.40 olarak adlandırılan bu son sürümde tabii ki her zaman olduğu gibi performans iyileştirmeleri ve güvenlik yamaları yer alıyor. Dolayısıyla eski Opera sürümünü kullanmaya devam etmek yerine yeni sürüme geçmek her kullanıcının unutmaması gerekenler arasında yer alıyor. Dilerseniz bu güncellemenin biraz daha detaylarına girerek ufak tefek ayrıntılara göz atalım.

Opera 28 ile birlikte gelen değişiklikler şu şekilde:

  • Favoriler senkronizasyonu özelliği geldi
  • Windows 7 görev çubuğu entegrasyonu sağlandı
  • Favoriler arama önerilerine entegre edildi
  • Mac işletim sistemi için daha yüksek uyumluluk sağlandı
  • Güncellenen temalar ve ana ekran yapısı

Tabii ki bu sürümle birlikte gelen pek çok farkedilmeyen ve son kullanıcıya yansımayan hata düzeltmeleri de yine Opera 28 ile birlikte bizleri bekliyor. Bir an önce daha güvenli ve sağlıklı bir internet gezintisi deneyimi elde etmek için Opera web browserı aşağıdaki bağlantıları kullanarak indirmeyi unutmayın.

Tanrı Parçacığı Denklemini Homer Simpson Bulmuş

YORUMLAR