Opera Max Artık Daha Hızlı ve Daha Güvenli

Opera Max Artık Daha Hızlı ve Daha Güvenli

Çıktığı günden bu yana geliştirilmeye devam edilen ücretsiz Android uygulaması Opera Max, aldığı son güncelleme ile birlikte Android telefon ve tablet sahiplerinin hem daha az veri kullanımı yapmasını hem de daha hızlı bir telefon deneyimi yaşamasını sağlıyor.

Opera Max, içerisindeki Turbo teknolojisi sayesinde kullanıcılara aynı kategorideki standart uygulamalardan daha hızlı internette gezinme keyfi sunarken, sıkıştırma özelliği sayesinde de mobil internet paketleriniz ile daha fazla internete erişmenizi sağlıyor.

Önceki sürümüne göre çok daha hızlanan ve mobil veri kullanımını düşüren Opera Max, özellikle sınırlı internet paketleriyle internete giren Android kullanıcıları için en ideal uygulamalardan bir tanesi diyebilirim.

Tüm bu hız ve düşük veri tüketimi özelliklerinin dışında kullanıcılarının verilerini kendi sunucuları üzerinde şifreleyen ve böylelikle daha güvenli hale gelen Opera Max, bir kullanıcının mobil bir veri tasarrufu uygulamasından isteyebileceği pek çok özelliği en gelişmiş haliyle sunuyor. Eğer Opera Max kullanıyorsanız güncellemeyi, kullanmıyorsanız da aşağıdaki indirme bağlantısını kullanarak indirip denemeyi unutmayın!

Sizce de Opera Max Android üzerindeki en iyi veri tasarrufu uygulamalarından birtanesi değil mi?

YORUMLAR