Opera Mini Güncellemesi Windows Phone'a Modern Bir Arayüz Getirdi

Opera Mini Güncellemesi Windows Phone'a Modern Bir Arayüz Getirdi

Popüler mobil tarayıcı Opera Mini, internet paketini hızlıca tüketmek istemeyen kullanıcılar için hazırlanmış başarılı bir uygulama. Ne var ki, Windows Phone kullanıcıları için geç gelen güncellemeler sonucu sevilen tarayıcının Android ve iOS ile kıyasla oldukça eski bir görünümü vardı. Windows Phone kanadı için köklü bir değişiklik kararı alan Opera ekibi sonunda güncellemesiyle daha modern bir arayüzü de bizlere getirmiş oldu.

Mobil Dünya Kongresi sırasında gözlerden kaçmayan yeni Opera görüntüsünü sonunda her kullanıcıya aktaran şirket, Windows Phone kullanıcılarına da yeni bir soluk getirmeyi başarıyor. Windows Phone mağazasında değişiklikleri belirten herhangi bir güncelleme notu bulunmuyor olsa bile tarayıcıyı kullananlar uygulamayı bugün kullandıklarında farkı görmüş olmalılar. 8.0.0.6730 sürümüne ulaşan tarayıcının değişimindeki odak nokta arayüz tasarımı oldu.

Artık hızlı arama seçeneği daha kolay ulaşılır bir yapıya sahip. Böylece kullanıcılar sevdikleri web sayfalarına çok daha kolay bir şekilde ulaşabilecekler. Açık sekmeler arasında dolaşırken artık ufak görseller eşliğinde sekmeler için önizleme seçeneğiniz olacak.

Windows Phone platformunu nispeten ihmal etmiş olan Opera Mini, böylece piyasada rakip olan birçok uygulama ile aynı kulvara girmeyi umuyor. Windows Phone için Opera Mini kullanmıyorsanız aşağıdaki bağlantı butonundan uygulamayı ücretsiz indirebilirsiniz.

Başka bir platform kullanıyorsanız bu yazının altındaki bağlantı butonlarından size uygun Opera Mini bağlantısına erişebilirsiniz.

Opera Tarayıcısına Eklemek Üzere SurfEasy VPN'i Satın Aldı

YORUMLAR