Opera Mini, Yenilenen Yüzüyle Windows Phone Kullanıcılarına Merhaba Dedi

Opera Mini, Yenilenen Yüzüyle Windows Phone Kullanıcılarına Merhaba Dedi

Hızlı, güvenli ve özelleştirilebilir olmasıyla Windows Phone kullanıcıları tarafından oldukça sevilen internet tarayıcısı Opera Mini, 8.0.4.66 sürüm numarasına kavuştu. Uzun süren test sürecinin ardından beta etiketinin kaldırıldığı tarayıcı, yeni sürümde tamamen farklı bir yüzle karşımıza çıkıyor.

Windows Phone Mağazası’nda bir görünüp bir kaybolan popüler uygulamalardan biri olan Opera Mini, kullanıcılardan gelen geribildirimler doğrultusunda yenilenmiş ve stabil yani sorunsuz bir şekilde kullanılacak duruma getirilmiş.

Modern bir web tarayıcısında mevcut olan tüm özellikleri kazanan yeni Opera web tarayıcısının sadece arayüzünde değişikliğe gidilmedi. Tarayıcı üzerinden indirme işlemleri artık daha hızlı bir şekilde ve tamamen kullanıcının kontrolleri altında gerçekleşiyor. Bunun yanında kullanıcıların sık kullandıkları siteleri kaydedip daha sonar istedikleri zaman internet bağlantısına ihtiyaç duymadan görüntülemelerine ve önizlemelerine olanak tanıyan hızlı arama ve yer imleri seçenekleri eklenmiş.

İlk bakışta dikkat çeken yenilikler bunlar olsa da final sürümünün yayınlanmasıyla daha sık güncelleme alacağını düşündüğüm Opera Mini, birçok Windows Phone kullanıcısının varsayılan tarayıcısı yerine geçecektir. Hatalarından arındırılmış, arayüzü yenilenmiş ve yeni özellikler eklenmiş Opera Mini’yi aşağıdaki bağlantıdan Windows Phone cihazınıza indirip deneyimlemeye başlayabilirsiniz:

Opera Mini Dikkat Çeken Özellikleri:

  • Düşük internet hızınız olsa dahi sayfaların yüklenmesi için saatler beklemezsiniz.
  • Kısıtlı 3G bağlantınız ile en verimli şekilde web sayfalarını gezersiniz.
  • Yenilenen modern ve sade arayüz sayesinde tarayıcının tüm fonksiyonlarını rahatlıkla kullanabilirsiniz.
  • Sosyal ağ entegrasyonu sayesinde beğendiğiniz bir içeriği anında paylaşabilirsiniz.
  • En önemlisi webde gezerken verileriniz koruma altındadır.

Opera 30 ile En Özelleştirilebilir Web Tarayıcısına Adım Atın

YORUMLAR