Opera Tarayıcı iOS İçin Sınırsız ve Bedava VPN Hizmeti Getirdi

Opera Tarayıcı iOS İçin Sınırsız ve Bedava VPN Hizmeti Getirdi

Opera tarayıcı geliştirici sürümünde Windows 10 için beta testini yaptığını ücretsiz ve sınırsız VPN özelliğini, iOS için servise sundu.

Masa üstü hizmetlerinde standart olmasına gayret ettiği bu özelliği mobil platforma da açan Opera, çok yakında tüm mobil yarayıcıların en popüleri olma yolunda güvenli adımlarla ilerliyor. Opera VPN uygulaması Safari, Chrome ve diğer tarayıcılarla entegre çalışan yerleşik bir reklam engelleyiciyle beraber iOS platformuna geliyor.

iOS cihazınızda Opera VPN'i kurmak hiç karmaşık değil, uygulamayı yükleyerek kendi kendini yapılandırmasını kurulum sihirbazının yönlendirmelerini takip ederek yapabiliyorsunuz. Opera VPN servisi reklamları bloke ederken de yüzde 100’e yakın bir başarı sağlayabiliyor. Opera VPN destekli tarayıcı iOS 8.0 ve sonrası sürüme sahip olan iPhone, iPad ve iPod Touch’lar ile uyumlu çalışıyor. Kullanıcılar VPN hizmet sunucularını Amerika, Singapur, Kanada ve Almaya seçenekleri arasından değerlendirerek istedikleri sunucudan hizmeti alabiliyorlar

Opera Tarayıcısına Eklemek Üzere SurfEasy VPN'i Satın Aldı

Opera Engelli Sitelere Giriş Çözümüyle Varsayılan Tarayıcınız Olacak

YORUMLAR