Opera Web Tarayıcısı Masaüstü ve Mobil Yer İşaretlerini Eşitliyor

Opera Web Tarayıcısı Masaüstü ve Mobil Yer İşaretlerini Eşitliyor

Norveçli yazılım ve teknoloji firması Opera Software’in web tarayıcısı Opera, masaüstü ve mobil akıllı telefonunuzda yer işaretlerini senkronize ederek çalışma rahatlığı getiriyor. Daha önce Beta sürümlerde yer alan bu uygulama artık hazır ve Opera Desktop, Opera Mini iOS ve Opera Android için kullanıma açılacak. Bazı sebeplerden dolayı operanın Android sürümünde geçen güncellemede yer almayan bu özellik çok yakında bu işletim sistemi için de geçerli olacak.

Bu senkronizasyonu yapabilmek için Opera kullanıcısı olarak cihazlarınıza giriş yapmanız yeterli olacak. Opera tüm yer işaretlerinizi tarayarak bunları birbiriyle eşitleyecek.

Opera’nın yaptığı yenilikler rakipleri ile artık aynı sayfalarda yer almaya başladı. Opera’da dünyada tercih edilen web tarayıcılardan biri olma yolunda ilerliyor. Tarayıcılar arasında önemli bir özellik olarak kabul edilen platformlar arası yer işaretlerinin senkronizasyonu Opera’yı bu anlamda rakipleri aynı seviyeye getirmiş olacak. Günümüzde pek çok cihaz kullanarak internet üzerinde dolaşıldığı için bu tip bir güncellemenin gelmiş olması Opera için son derece önemliydi. Sizde Opera tarayıcısını hemen indirin ve deneyin, beğeneceksiniz.

Opera 28 Yayınlandı

Mobil Uygulamanıza İsim Vermenin 7 Kolay Yolu

Avast'ın Mac için Antivirüs ve Güvenlik Programı Çıktı

Bakanlık MineCraft'a Savaş Açtı, Oyun Her An Yasaklanabilir

Apple Watch Pek Çok Soruyu da Beraberinde Getirdi

YORUMLAR