Opera'nın Ücretsiz VPN Uygulaması Android Platformunda Yayınlandı

Opera'nın Ücretsiz VPN Uygulaması Android Platformunda Yayınlandı

Opera küçük, hızlı, uyumlu ve pek çok platformda çalışabilen özellikleri ile tercih edilen bir tarayıcı olma özelliğini koruyor. Geride bıraktığımız dönemde güvenli VPN servisi SurfEasy’i satın alan ve Opera VPN'i ücretsiz olarak iOS platformuna çıkaran tarayıcı, şimdi de aynı uygulamanın Android versiyonunu yayınladı.

Opera VPN uygulaması Safari, Chrome ve diğer tarayıcılarla entegre çalışan yerleşik bir reklam engelleyiciyle beraber iOS platformuna Mayıs ayında gelmişti. Reklamları bloke ederken yüzde 100’e yakın bir başarı sağlayabilen hizmetten kullanıcılar oldukça memnun kaldı. iOS platformuna çıktıktan hemen sonra çalışmalarını sıklaştıran Opera, beklenildiği gibi Opera VPN uygulamasının Android versiyonunu da nihayet çıkardı.

Tamamen Ücretsiz VPN Hizmeti

Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz Opera VPN'in sunucuları Amerika, Singapur, Kanada, Hollanda ve Almanya'da bulunuyor. Güvenli bir şekilde internette gezmenize olanak tanıyan hizmet Android versiyonunda da reklamları engellemeye devam ediyor ve gelişmiş güvenlik önlemleriyle diğer muadillerinden ayrılıyor. Mevcut Wi-Fi bağlantınızın ne kadar güvenli olduğunu dahi uygulama sayesinde öğrenebiliyorsunuz.

 

Opera Tarayıcısına Eklemek Üzere SurfEasy VPN'i Satın Aldı

Opera Engelli Sitelere Giriş Çözümüyle Varsayılan Tarayıcınız Olacak

Opera Tarayıcı iOS İçin Sınırsız ve Bedava VPN Hizmeti Getirdi


YORUMLAR