Opera'nın Windows Phone için Planları Ortaya Çıktı

Akıllı telefonları üzerinde kullanabilecekleri alternatif bir internet tarayıcısı arayan kullanıcılardan mısınız? O zaman hazır olun çünkü diğer operatörler üzerinde milyonlarca kullanıcı tarafından beğenilerek kullanılmakta olan Opera Mini yakın gelecek

Opera'nın Windows Phone için Planları Ortaya Çıktı

Akıllı telefonları üzerinde kullanabilecekleri alternatif bir internet tarayıcısı arayan kullanıcılardan mısınız? O zaman hazır olun çünkü diğer operatörler üzerinde milyonlarca kullanıcı tarafından beğenilerek kullanılmakta olan Opera Mini yakın gelecekte Windows Phone kullanıcılarının beğenisine de sunulacak gibi duruyor.

Opera Mini'nin kesin olarak ne zaman piyasaya sürüleceğiyle ilgili net bir bilgi ortaya çıkmamış olsa da Opera takımı tarafından yapılan açıklamayla birlikte Windows Phone için geliştirilecek olan Opera Mini'nin ekibin yapılacak işler listesinde olduğu resmen doğrulandı.

Windows Phone için Opera Mini'nin yayınlanıp yayınlanmayacağına dair e-posta aracılığıyla sorulan soruya yanıt olarak Opera takımından gelen "Biz sizin gibi birçok Windows Phone kullanıcısının kendi telefonları üzerinde kullanabilecekleri Opera Mini gibi alternatif bir mobil tarayıcı istediğinin farkındayız. Geliştirici ekibimizin listesinde yer alan Opera Mini Windows Phone uygulamasını hazır olduğu zaman açıklamayı düşünüyoruz." e-postası Windows Phone için Opera Mini'yi şimdiden doğrulamış oldu.

Ortaya çıkan bu bilgiler doğrultusunda Windows Phone için geliştirilmekte olan Opera Mobile/Mini'nin geliştirici sürümünün en kısa süre içerisinde piyasaya sürülmesi muhtemel gibi görünüyor. Acaba Opera'nın Windows Phone için geliştirmekte olduğu internet tarayıcısı diğer platformlar üzerinde yakaladığı başarıyı Windows Phone üzerinde de yakalayabilecek mi?

Opera'nın masaüstü ve mobil sürümlerine Tamindir.com aracılığıyla hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Google Kesintisi İnterneti Öldürdü

YORUMLAR