Oppo Find X2 Canlı Görüntüleri Paylaşıldı!

Oppo'nun yeni amiral gemisi modeli Oppo Find X2 çalışır halde görüntülendi. İşte 6 Mart'ta tanıtılacak olan Oppo Find X2.

Oppo'nun yeni amiral gemisi modeli Oppo Find X2 çalışır halde görüntülendi. İşte 6 Mart tarihinde tanıtılacak olan Oppo Find X2.

Çinli telefon üreticisi Oppo yeni modeli ile uzun zamandır gündemdeydi. Tanıtım tarihini 6 Mart'a erteleyen şirket, cihazı zaten tamamlamıştı. Tanıtılmasına bir hafta kala canlı canlı görüntüleri paylaşılan cihazın tasarımı gerçekten dikkat çekici. Aslında bildiğimiz modellere epey benzese de, cihazın kasa tasarımı ve rengi gerçekten tarz sahibi.

Arka kısmında  dikey olarak konumlandırılmış kamera grubu, en üstünde kare şeklinde bir zoom modülü taşıyor. Altında iki adet kameraya ve bir çift LED flaşa sahip olan kamera grubu, çektiğiniz fotoğraftaki kaliteyi en üst seviyelere taşıyacak.48MP'lik ana arka kameranın yanında, ön tarafta da sol üst kısımda bir adet selfie kamerası var.

Cihazın ekranına baktığımızda 1440p çözünürlüğünde bir ekran bizi karşılıyor. Ekran 120Hz yenileme hızına ve 240Hz dokunmatik örnekleme hızına sahip olacak. Aynı zamanda resimlerde de gördüğümüz gibi çerçevesiz denilebilecek kadar büyük bir ekran bizleri bekliyor olacak.

İçerisinde Snapdragon 865 yonga setini taşıyacak olan Find X2, 5G destekli olacak. 30W kablosuz şarj desteğine ve 65W hızlı kablolu şarj desteğine sahip olan Oppo Find X2'nin daha detaylı bilgilerini 6 Mart'ta tanıtımda öğreneceğiz.

YORUMLAR