OPPO Fotoğraf Çekme Odaklı F Serisi Akıllı Telefonlarını Duyurdu

OPPO Fotoğraf Çekme Odaklı F Serisi Akıllı Telefonlarını Duyurdu

Son zamanlarda akıllı telefon alırken en çok dikkat ettiğimiz özelliklerden bir tanesi de kamerasının ne kadar kaliteli olduğu. Kullanıcılarını düşünen OPPO şirketi de aynı şeyi yaparak yeni fotoğraf odaklı olacak olan F serisi akıllı telefonlarını duyurdu.

Akıllı telefonlar üzerindeki kameraların neredeyse profesyonel fotoğraf kameraları ile yarışacak boyuta geldiği günümüzde kamera ile birlikte akıllı telefonların ekranları yani çözünürlükleri de önem kazanıyor. Fakat kamerası çok iyi olmadan ekranların kalitesi tek başına bir iş yapmıyor. Bu nedenle zaman zaman da olsa akıllı telefonumu kamera olarak kullanıp fotoğraflar çekerim diye düşünüyorsanız akıllı telefon alırken kamerasına mutlaka dikkat etmeniz gerekiyor.

OPPO'nun duyurduğu yeni F serisi telefonlar orta segmente ait ve kaliteli kameralar ile donatılmış cihazlar olarak karşımıza çıkacak. Sadece kameraları ile değil, diğer özellikleri ile de ön plana çıkacağı belirtilen cihazlar, OPPO'nun 2016 yılındaki en önemli ve odaklanacağı işlerden bir tanesi olarak görülüyor. Bu nedenle cihazlar yüksek ilgi görebilir.

Henüz sadece duyuru gerçekleştiren OPPO, F serisi akıllı telefonların özellikleri hakkında bilgi vermedi. Şirket tarafından açıklanacak F serisi cihaz bilgilerini de sizlerle paylaşacağız. Ayrıca cihazların ülkemizde satışa sunulup sunulmayacakları da henüz bilinmiyor.

Tüm CES 2016 Haberleri için Tıklayın

YORUMLAR