Oppo Reno 10x Zoom Herkesin Beğenisini Kazanıyor

Bazı akıllı telefon modelleri neredeyse sadece kameraları için satın alınıyor. İşte tam da bunu anlatan Oppo Reno 10x Zoom modeli, önemli bir yakınlaştırma teknolojisi kullanıyor. Bu sayede piyasadaki birçok kullanıcının beğenisini toplayan şirket, daha uzun yıllar övgüleri almaya devam edecek. İşte haberimizin detayları.

Bokeh efekti, düşük ışık fotoğrafçılığı ve yüksek optik yakınlaştırma menzili gibi birçok detay, modelin son derece kullanışlı olmasını sağlıyor. Şirketin kamera teknolojisi 2x yakınlaştırmaya izin verdiği için görüntü  netliği artırılabiliyor. Ayrıca prizma tabanlı kamera teknolojisini kullanımı, bu akıllı telefona kayıpsız bir zoom yaptırabiliyor.

Oppo Reno 10x Zoom modeli hibrit performans gösteriyor

Bu akıllı telefon modelinin kamera sistemini biraz inceleyelim. Şirket 48MP Sony sensör ve 8MP ultra geniş açılı sensör kullanıyor. Ayrıca  kamerasının bu kadar iyi olmasının bir diğer nedeni ise 13MP tele foto lens bulunması. Gündüz vakitlerinde bu cep telefonu ile oldukça ayrıntılı fotoğraflar elde edebilirsiniz.

Oppo cep telefonlarının en çok karşılaştırıldığı akıllı telefon modelleri genellikle Huawei ve türevleri oluyor. Huawei’nin özellikle de kameraya yoğunlaşması nedeniyle Oppo arasında büyük bir benzerlik olduğu düşünülüyor.

Hibrit bir kamera teknolojisi isteyenler için Oppo şirketinin 10x Zoom yapan akıllı telefonlarını önerebiliriz. Ayrıca Zoom yaptığı sırada herhangi bir görüntü kaybının olmaması, fotoğrafçılar için son derece olumlu. Eğer bu cep telefonunun yakınlaştırma özelliğini denediyseniz düşüncelerinizi yorumlar bölümünden bizlere aktarmayı unutmayın.