Oppo Reno3 Pro'nun Kamera Özellikleri Belli Oldu

Oppo'nun 2 Mart tarihinde duyurulacak olan modeli Oppo Reno3 Pro'nun kamera grubu detaylandırıldı.

Oppo'nun 2 Mart tarihinde duyurulacak olan modeli Oppo Reno3 Pro'nun kamera grubu detaylandırıldı.

Son zamanların yükselen firmalarından birisi olan Oppo yine yeni bir telefon ile karşımıza çıkacak. Oppo'nun yüksek özellikli modellerinden birisi olan Oppo Reno3 Pro, 2 Mart tarihinde Hindistan'da tanıtılacak. Ancak bu tanıtımdan hemen önce cihazın dörtlü kamera grubunun özellikleri ortaya çıktı.

Oppo Reno 3 Pro arka kısmında 13MP'lik bir telefoto, 8MP'lik bir geniş açı, 2MP'lik bir monokrom ve 64MP'lik bir ana kamera taşıyacak. Bu 4 kameranın yanında bir de ön kısımda 44MP'lik bir selfie kamerası yer alıyor. Yine ön kameranın yanında bir de 2MP'lik derinlik sensörünün yer alması bekleniyor. Cihazın kamera özelliklerinin arasında Çift Lens Bokeh ve Ultra Gece Selfie Modu adı verilen yeni teknolojiler de mevcut.

Oppo Reno3 Pro'nun bilinen bir diğer özelliği ise üç farklı renk seçeneğine sahip olacağı. Bu renkler Aurora Blue, Midnight Black ve Sky White olarak belirlenmiş. Güzel renk kombinasyonları ve yüksek kamera özellikleri ile birlikte gelecek olan Oppo Reno3 Pro'nun üzerinde 8GB RAM bellek taşıdığı biliniyor.

Depolama alanında 128GB gibi bir alan beklenirken; 30W VOOC hızlı şarj desteği de cihaza eşlik edecek. Oppo bu yeni modelini 2 Mart tarihinde kullanıcıların beğenisine sunacak. Bakalım cihaz hakkında başka ne gibi detaylar ortaya çıkacak.

YORUMLAR