Optimus Prime'lı Powerbank Geliyor

Optimus Prime'lı Powerbank Geliyor

Hasbro tarafından geliştirilen ve üretilen yeni "powerbank", ilk bakışta normal bir tasarıma sahip gibi duruyor. Ancak powerbank'in kurduğunuzda karşınıza Transformers'ın baş kahramanı Optimus Prime çıkıyor. 

Hem küçük yaştaki telefon veya tablet PC kullanıcıları, hem de yetişkin insanlar için üretilen powerbank, 6500 mAh kapasitesinde. Bu kapasite, iPhone 7'yi üç defa şarj etmek için yeterli seviyede. Normal bir kablo aracılığıyla tablet veya telefonunuzu şarj etmek dışında, powerbank'ı açtığınızda Optimus aracılığıyla da şarj edilebiliyor. Bunu yapmak için USB kabloyu Optimus'un kılıcına hafifçe dokundurmanın yeterli olacağı belirtiliyor.

Oyuncak şirketi HasbroEylül ayında düzenlenecek olan "Hasconfan" etkinliğinde, bu şarj aletini tanıtacak ve satışa çıkaracak. iO9 isimli teknoloji sitesine göre, powerbank 50 dolar fiyat etiketine sahip olacak. 6500 mAh için yüksek bir fiyat olmasına rağmen, tasarımını göz önüne alırsak pahalı olmadığını söylenebilir. Ayrıca şu anda piyasada Optimus Prime gibi, oyuncak karakter haline gelen başka bir güç bankası da bulunmuyor.

Rusların Tasarladığı Lada Transformers, Silahlı ve Öfkeli

Transformers: The Last Knight'in yeni Fragmanı Yayınlandı

YORUMLAR