Organize İşler 2 Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı

Organize İşler 2 İlk Fragmanı Geldi

2005 yılında vizyona giren ve izleyicilerin büyük beğenisini toplayan Organize İşler filminin devam filmi Organize İşler 2, 4 Ocak’ta sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. Merakla beklenen yeni filme dair ilk fragman videosu yayınlandı.

Organize İşler filmi ilk olarak 2005 yılında izleyicilerin karşısına çıkmıştı. Yılmaz Erdoğan'ın hem senaryosunu yazdığı hem yönettiği hem de başrolünde yer aldığı filmde, Asım Noyan ve çetesinin macera, aksiyon ve komedi dolu hikayesi anlatılıyordu.

Organize İşler 2 filminde de yine Yılmaz Erdoğan başrolde oynuyor. Başrol oynamasının yanısıra Yılmaz Erdoğan’ın hem senaryosunu yazdığı hemde yönettiği devam filmi, Asım Noyan ve çetesinin hikayesini anlatmaya devam ediyor.

Organize işler 2 filminin güçlü oyuncu kadrosundaysa Kıvanç Tatlıtuğ, Ezgi Mola, Bensu Soral, Rıza Kocaoğlu, Okan Çabalar, Güven Kıraç, Ahmet Mümtaz Taylan, Ersin Korkut, Erdem Baş, Mahir İpek, Ekin Türkmen, Atakan Çelik ve Safa Sarı gibi tanınmış isimler yer alıyor.

İstanbul'un Kadıköy, Moda, İstiklal Caddesi, Galata Köprüsü, Eminönü, Mısır Çarşısı, Kapalı Çarşı ve Karaköy semtlerinde çekimleri yapılan Organize İşler 2, 4 Ocak’ta vizyona girerek sinemaseverlerle buluşacak.