Origin, Garden Warfare ve Reckoning'i Kısa Bir Süre İçin Ücretsiz Oynatacak!

Origin, Garden Warfare ve Reckoning'i Kısa Bir Süre İçin Ücretsiz Oynatacak!

Dijital oyun platformu Origin, Game Time adını verdiği indirim tufanına tüm hızıyla devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde "Origin, Battlefield 4'ü Bir Hafta Ücretsiz Oynatacak!" başlıklı haberimizde sizlere Game Time'ın kampanyasına alınan Battlefield'ten bahsetmiştik. Bu oyunun yoğun ilgiyle karşılaşmasından sonra Origin yetkilileri 2 yeni oyunu daha kampanya sürecine dahil etti. Bu arada belki merak edersiniz; ne yazık ki Battlefield kampanyası bitti.

İlk olarak "Kingdoms of Amalur: Reckoning" oyunundan bahsedelim. Bu oyun 48 saat boyunca Origin'den indirirseniz ücretsiz oynanabilecek. Normal satış fiyatı 9.99 Euro olan bu oyun 7 Şubat 2012 tarihinde yayınlandı. Bug üzel RPG oyunu ile hemen savaşmaya başlayabilirsiniz.

İkinci oyunumuzu ise 72 saat boyunca oynayabileceksiniz. Oyunumuzun ismi "Plants vs. Zombies Garden Warfare" normalde 34.99 Euro olarak satışa sunuluyor. Fakat bu oyunun diğerine oranla daha yeni olduğunu belirtelim. Kampanyayı kaçırmamak için younları hemen indirmeniz gerekli.

Origin'in Game Time kampanyasına buradan ulaşın. Aşağıdaki bağlantıdan Kingdoms of Amalur: Reckoning oyununa ulaşabilirsiniz.

iPhone'unuzu Hızlandırma Yolları

YORUMLAR