Origin'e Oyun Hediye Etme ve İstek Listesi Oluşturma Özellikleri Eklendi

Origin'e Oyun Hediye Etme ve İstek Listesi Oluşturma Özellikleri Eklendi

EA tarafından oyun severlerin beğenisine sunulan ve Electronic Arts tarafından geliştirilmiş oyunları satın almamıza, indirmemize, oynamamıza ve güncellememize imkan tanıyan oyun platformu Origin uzun bir süredir sahip olması gereken oyun hediye etme ve istek listesi oluşturma özelliklerine ancak kavuşabildi. Bilindiği üzere Steam üzerinde birkaç yıldır oyunları hediye olarak satın alabiliyoruz ve arkadaşlarımıza ya da aile üyelerimize bu oyunların hediye kodunu göndererek onlara güzel sürprizler yapabiliyoruz. Bu özelliği farklı Steam hesaplarımıza oyun göndermek için de kullanabiliyorduk. Fakat Origin bu özelliğe yer vermediği için kullanışlı olmuyordu. Steam'in bir diğer güzelliği de istek listesi oluşturma özelliğiydi. Bu özellik ile beğendiniz, fiyatının düşmesini beklediğiniz veya heyecanla çıkışını beklediğiniz oyunlar için bir liste oluşturabiliyor, bu oyunlar çıktıklarında veya fiyatları düştüğünde e-posta yoluyla haberdar olabiliyordunuz.

Electronic Arts, resmi Origin Twitter hesabından yaptığı açıklamayla bu özellikleri Origin'e kazandırdığını duyurdu. Paylaşılan Twitter mesajı şu şekilde:

"Siz istediniz, biz dinledik. Artık Origin üzerinde oyun hediye edebilir ve istek listesi oluşturabilirsiniz. Çıldırın! "

Origin'in yaklaşan Christmas dönemi öncesinde bu özellikleri hizmete açması stratejik bir karar. Battlefied 1, Need for Speed, Titanfall 2 gibi oyunları oynayabilmek ve Origin üzerindeki ücretsiz oyunları indirebilmek için Origin programının bilgisayarınızda yüklü olması gerekiyor:

EA Oyunların Netflix'i Origin Access ile Steam'i Tahtından Edebilir

YORUMLAR