OS X Mountain Lion 10.8.3 Yayınlandı

OS X Mountain Lion 10.8.3 Yayınlandı

Dört aylık geliştirme sürecinin ardından Apple nihayet son işletim sistemi için üçüncü bakım ve güvenlik güncellemesi sürümü olan OS X Mountain Lion 10.8.3'ı yayınladı. Birçok düzeltmelerin ve geliştirmelerin yer aldığı OS X 10.8.3 Mountain Lion sürümü aynı zamanda Safari'nin yeni bir sürümünü de içermekte.

Apple tarafından konuyla ilgili kullanıcılarına yaptığı açıklama "Önemli kararlılık, uyum ve güvenlik güncellemelerini içeren OS X Mountain Lion 10.8.3 sürümü tüm kullanıcılarımıza önerilir." şeklinde oldu.

Birincisi ve en önemlisi artık dahili kameramızı kullanarak App Store üzerinde iTunes hediye kartlarını kolayca tanımlayabileceğiz.

Ayrıca yazılım Windows 8 kurulumu gerçekleştirebilmek için BootCamp desteği sunmaktadır. Bunun dışında 3TB'a kadar sabit disk desteği de yeni gelen özellikler arasında dikkat çekmekte.

Daha önceki sürümde yer alan ve bir uygulama içerisindeyken tıkladığımız bağlantı nedeniyle uygulamadan çıkmamıza neden olan sorun da yeni güncellemeyle birlikte giderilmiş durumda.

Not uygulaması için IMAP sunucularıyla uyumluluk sorununun giderilmesi, slayt şovlarında alt klasörlerdeki resimlerin görüntülenmemesi gibi sorunlarda ortadan kaldırılmış.

OS X Mountain Lion 10.8.3 güncellemesiyle birlikte Safari'nin güvenlik, istikrar ve performans geliştirmelerine sahip olan yeni sürümü 6.0.3'e yer verilmiş.

OS X Mountain Lion 10.8.3 sürümüne sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Samsung Galaxy S4 Tanıtım Videosu

YORUMLAR