OS X Yosemite 10.10.1'de YouTube Sorunu Ortaya Çıktı

OS X Yosemite 10.10.1'de YouTube Sorunu Ortaya Çıktı

Apple’ın son masaüstü işletim sistemi OS X Yosemite’e son gelen güncelleme sonrası YouTube hatası ortaya çıktı. Ortaya çıkan hata hakkında detaylar haberimizin devamında.

Apple’ın yeni iPad, iMac ve Mac modelleriyle birlikte yayınladığı işletim sistemi OS X Yosemite, kullanıcılar tarafından tam not almıştı. Flat Design ile tasarlanan işletim sistemiyle birlikte pek çok uygulama da güncellenmişti.

OS X Yosemite 10.10.1 sürümüne güncellenen işletim sisteminde şaşkınlığa sebep olan bir hata ortaya çıktı. Yeni sürümle güncellenen Safari 8.0 sürümünde yer alan bir hata, kullanıcıların Safari tarayıcısından YouTube videoları izlemesini engelliyor. Apple ve Google forumlarında ortaya çıkan sorun ile, kullanıcılar Safari ile YouTube’dan video izleyemezken, Chrome ya da Firefox’ta benzer bir sorun yaşamıyorlar. Bu durum da, sorunun OS X Yosemite’de değil, Safari’de olduğunu akıllara getiriyor.

Yeni ortaya çıkan sorun hakkında Apple tarafından bir açıklama yapılmadı ancak, önümüzdeki günlerde gelecek küçük bir güncelleme ile sorunun çözüme kavuşması bekleniyor.

Dropbox Carousel'in iPad ve Web Versiyonları Çıktı

YORUMLAR