Osmanlı Temasıyla Dikkat Çeken Deste: Harb Oyunları Duyuruldu!

Osmanlı Temasıyla Dikkat Çeken Deste: Harb Oyunları Duyuruldu!

Eğer online olarak oynayabildiğiniz kart oyunlarını seviyorsanız ve bu tür oyunlara ilginç bir tat kazandıracak yeni bir alternatif arıyorsanız size güzel bir haberimiz var. Deste: Harb Oyunları adıyla geliştirilen yeni bir yerli oyun sahip olduğu Osmanlı İmparatorluğu temasıyla dikkat çekiyor. Bu kart oyununda Osmanlı İmparatorluğu'nun önemli simalarını temsil eden kartları kullanarak tarihin akışını değiştirmeye ve padişahları ve sultanları devirerek Osmanlı İmparatorluğu üzerinde güç elde etmeye çalışırken heyecanlı karşılaşmalar yapıyoruz. Oyun içerisinde Osmanlı'dan tanıyacağımız padişahları, askerleri ve önemli kişilikleri temsil eden kartları toplayarak kendi destemizi oluşturuyoruz ve bu destemizi rakiplerimizle çarpıştırıyoruz.

Taktiksel bir oynanışa sahip olan Deste: Harb Oyunları'nda kartlarımızın sahip olduğu yetenekleri göz önünde bulundurarak doğru yerde doğru kartı oynamaya çalışıyoruz. Online altyapıya sahip olan oyunda diğer oyuncularla eşleşerek bolca heyecan yaşayabilmemiz mümkün.

Halen geliştirilmekte olan Deste: Harb Oyunları şu an için Alpha aşamasında. Ücretsiz olarak oyunculara sunulması beklenen oyunun final sürümünün Temmuz ayında yayınlanması bekleniyor. Deste: Harb Oyunları'nın bir e-spora dönüştürülmesi de geliştiricilerin planları arasında.

Deste: Harb Oyunları'nın Alpha testlerine katılmak isterseniz bu bağlantıyı kullanarak alpha versiyonuna başvurabilirsiniz:

YORUMLAR