ÖSYM 2016 LYS Sınav Sonuçları Açıklandı

ÖSYM 2016 LYS Sınav Sonuçları Açıklandı

 Bugün öğle saatlerinde açıklanacağı duyrulan LYS sınav sonuçlarının açıklanmaması üzerine öğrenciler sosyal medya hesapları üzerinden kuruma yüklendiler. Ancak Öğrenmciler daha fazla bekletilmedi ve sonuçlar akşam saatlerinde açıklandı.

İyi bir üniversiteye girmek için çaba harcayan binlerce aday için heyecanlı bekleyiş sona erdi. ÖSYM, bugün akşamüzeri sonuçları açıkladı. LYS SONUÇLARINI BU LİNKTEN ÖĞRENEBİLİRSİNİZ!

Öğlene kadar açıklanması beklenen LYS sınav sonuçları az önce açıklandı. Milyonlarca öğrencinin heyecanla beklediği LYS sonuçları ÖSYM'nin sonuç açıklama sisteminde yayınlandı. Bugün öğle saatlerinde açıklanması beklenen LYS sonuçlarının akşam saatlerinde açıklanması sosyal medyada en çok konuşulan konu oldu. Sınava giren çoğunlıuk sosyal medya hesaplarından tepki göstermeye başladılar. Tepkiler artarken akşam saatlerinde gelen haber öğrencileri rahatlattı.

Tamindir.com sınav sonuşları ne olursa olsun, tüm öğrencilerimize hayallerini gerçekleştirmek için aydılık ve güvenli günler diler.  


YORUMLAR