Otomatik Sürücü Bulma Uygulaması Driver Booster Güncellendi

Driver Booster 6

Dünyanın en büyük sistem araçları ve güvenlik yazılımları şirketlerinden bir tanesi olan IObit, bugün itibarıyla Driver Booster 6 ismini verdiği uygulamasını yayınlandı. Otomatik sürücü bulma ve yükleme uygulaması Driver Booster’ın yeni sürümünü yayınlayan şirket, altıncı sürümün tonla yenilik barındırdığını söyledi.

Yeni sürümle birlikte uygulamada yapılan ilk değişikliğin veri tabanında olduğunun altı çizilirken, Driver Booster 6’nın önceki sürüme göre yüzde 200 daha büyük veri tabanı barındığı belirtildi. Böylece eski yeni fark etmeksizin bütün bilgisayarların kolayca sürücülerini güncelleme kabiliyeti kazanan uygulamanın, kullanıcılarına büyük kolaylıklar sağlayacağı belirtildi.

Veri tabanın 3 milyon donanımı kapsayacak şekilde genişletildiğinin altını çizen IObit, 3 milyon donanıma uygun olarak indirilmesi sağlanan bütün dosyaların WHQL testinden geçirildiğini ve güvenliklerinin garanti altına alındığını vurguladı. Yani Driver Booster 6 üzerinden indirdiğiniz herhangi bir sürücünün güvenlik riski içermediği garantilenmiş oldu. Uygulamanın veri tabanın genişletilmesinin yanı sıra tarama hızını da arttırdıklarını söyleyen IObit, kullanıcıların Driver Booster 6 ile yüzde 20 daha hızlı işlem yapabileceklerini kaydetti.

Daha önceki sürümlerde bulunmayan Game Boost özelliğini de yeni sürüme eklediklerinin altını çizen yetkililer, artık Driver Booster kullananların oyunlarda daha fazla performans alabilmek adına Driver Booster’un oyun performansı artırma tuşuna basmalarının yeterli olacağını kaydettiler. Bunların yanı sıra daha iyi performans verme, daha hızlı sürücü bulma ve daha hızlı kurulum gibi birçok yenilik barındıran Driver Booster’ın en yeni sürümünüyse hemen aşağıdan indirebilirsiniz.

YORUMLAR