Outlast 2 İçin İlk Oynanış Videosu Geldi

Outlast 2 İçin İlk Oynanış Videosu Geldi

Outlast serisinin ilk oyunu korku oyunu sevenler tarafından çok beğenilmiş ve müthiş bir oyuncu kitlesine ulaşmayı başarmıştı. Oyunun geliştiricisi Red Barrels, ikinci oyunu bir sene önce duyurmuş ve o günden beri oynanış videosunu bekler olmuştuk. Sonunda Outlast 2'nin ilk oynanış videosu yayınlandı.

İlk oyun bizi terk edilmiş bir akıl hastanesine götürüyor ve orada (söylesek spoiler olacak bir sebepten ötürü) şekil değiştirmiş insanlara ve ruhani yaratıklara karşı mücadele verdiriyordu. Özellikle atmosferi ve ilginç hikayesiyle dikkatleri çekmeyi başaran oyun, Outlast 2 ile bizleri çok farklı bir mekana götürecek.

Oynanış videosundan gördüğümüz üzere artık daha fazla açık alanlarda olacağız. Videoda da görebileceğiniz gibi kapalı bir alanda başladıktan sonra ayçiçeklerinin olduğu bir tarlaya geliyor ve oralarda geziyoruz. Gezdiğimiz yerler bu sefer Amerika Birleşik Devletleri'nin güney bölgeleri olacak. Outlast 2 oynarken bu bölgeye bir araştırma için giden iki muhabirden bir tanesini canlandıracağız. 

Yine ilk oyunda olduğu gibi yanımızda taşıdığımız video kamera can yoldaşlarımızdan bir tanesi olacak. Videodan görebildiğimiz bir başka değişiklik ise bakış açısının değişmiş olması ve karakterimizi daha gerçekçi bir açıyla görüyor olumamız. Outlast 2 için yayınlanan ilk video ise hemen aşağıda.

İyi seyirler!

Outlast 2 PlayStation 4, Xbox One ve PC'ye Aynı Anda Çıkacak

Outlast 2'nin Yapım Aşamasında Olduğu Açıklandı

YORUMLAR