Outlast 2 PlayStation 4, Xbox One ve PC'ye Aynı Anda Çıkacak

Outlast 2 PlayStation 4, Xbox One ve PC'ye Aynı Anda Çıkacak

Ünlü bağımsız korku oyunu Outlast'ın yapımcı firması Red Barrels, devam oyununun yeni nesil sistemler ve PC için aynı anda çıkacağını doğruladı. Outlast 2 ciddi bir proje olarak kendinisinden bahsettirmeye devam ediyor.

Geçen hafta Red Barrels stüdyosundan bir temsilcinin Outlast 2'nin yapım aşamasında olduğunu doğrulamasıyla birlikte beklenmedik bir olay yaşanmış, tüm korku oyunu severler halihazırda başarılı Outlast ve Outlast: Whistleblower DLC'sinden sonra bu sefer devam oyunu için heyecanlanmıştı. Stüdyonun geçen hafta verdiği röportajda küçük bir bağımsız ekip aracılığıyla Outlast'ın meydana geldiğinden bahsedilmişti. Ancak CEO Philippe Morin'in yabancı basına verdiği yeni röportajda artık stüdyonun çok daha iyi bir yerde olduğundan bahsedildi ve Outlast 2 hakkında yeni bir detayın sözü geçti:

"Outlast 1 ilk çıktığında sadece tek bir platformda yayınlanmıştı çünkü öncelikle oyun için ekip içerisinde belirli bir hattı oluşturmamız gerekiyordu. Artık oturtulmuş bir sisteme sahip olduğumuza göre Outlast 2'yi PS4, Xbox One ve PC'de aynı anda yayınlayabilecek durumdayız."

Outlast 2'nin yapım aşamsında olduğu ilk olarak şuradaki röportajda resmi olarak duyurulmuş ve Morin bu konu hakkında "en azın bir korku oyununa daha ihtiyaccımız var" demişti. Bildiğimiz kadarıyla Outlast 2 yeni karakterlerlerle birlikte yeni bir bölgede geçecek. Outlast 1 ve DLC'deki evren yeni oyunda da geçerli olacak olsa da, Outlast 2'de Mount Massive Asylum yerine başka bir alan göreceğiz.

Outlast'ın ilk oyununda harika hikaye anlatımına ve kurguya yardımcı olacak Türkçe yamamızı denemek isterseniz aşağıdaki bağlantı size yardımcı olacaktır.

Assassin's Creed Unity İçin Sinematik Tadında Yeni TV Reklamı

Outlast 2'nin Yapım Aşamasında Olduğu Açıklandı

YORUMLAR