Outlast 2 Sistem Gereksinimleri Belli Oldu!

Outlast 2 Sistem Gereksinimleri Belli Oldu!

2017'de çıkacak korku oyunları arasında belki de en heyecanla beklenen oyun olan Outlast 2 geçtiğimiz günlerde PlayStation 4'te demo sürümüyle karşımıza çıkmıştı. Oyunun geliştiricisi Rad Barrels aradan çok geçmden Outlast 2 demo sürümünü bilgisayarlar için de yayınladı. Oyuncular Outlast 2 demosunu Steam üzerinden indirerek oyunun belli bir bölümünü oynayabiliyorlar ve oyun hakkında fikir sahibi olabiliyorlar. Peki bu oyunu oynamak için nasıl bir bilgisayara sahip olmamız gerekiyor? İşte Red Barrels, Steam üzerinde yayınlanan Outlast 2 sistem gereksinimleri ile bu sorunun cevabını vermekte.

Red Barrels yayınladığı sistem gereksinimlerinde sadece oyunu çalıştırabilmemiz için gerekli olan minimum sistem gereksinimlerini listeliyor. Oyunu ideal akıcılık ve görüntü kalitesiyle oynamamıza imkan tanıyacak önerilen sistem gereksinimleri ise henüz açıklanmadı. Listelenen Outlast 2 minimum sistem gereksinimleri ise şu şekilde:

- 64 Bit Windows Vista, Windows 7, Windows 8 veya Windows 10 işletim sistemi

- Core i3-530 işlemci

- 4 GB RAM

- 1 GB video belleğe sahip Nvidia GeForce GTX 260 veya ATI Radeon 4000 serisi ekran kartı

- DirectX 10

- 30 GB boş depolama alanı

- DirectX uyumlu ses kartı

Red Barrels yayınladığı bu minimum sistem gereksinimlerinin Outlast 2'nin demo sürümüne özel olduğu notunu da düşüyor. Oyunun tam sürümünün minimum sistem gereksinimlerinin güncelleneceği belirtilmekte. Muhtemelen Outlast 2 minimum sistem gereksinimlerinde büyük değişiklik olmayacaktır.

Outlast 2'yi oynayabilmek için 64 bit bir işletim sistemine sahip olmamız gerekecek. Yani 32 Bit işletim sistemlerinde Outlast 2 çalışmayacak. Oyunun eski nesil ekran kartları ve 4 GB RAM ile çalışabilmesi ise güzel bir nokta. Yeni oyunlarda minimum 8 GB RAM ve yeni nesil ekran kartları gibi gereksinimlerle karşılaşmaktaydık. 

Outlast 2 PC demosunu bu bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz:

Outlast 2 PC Demosu Çıktı, Hemen İndirin!

YORUMLAR