Outlast 2'nin PS4 Demosu Yayınlandı!

Outlast 2'nin PS4 Demosu Yayınlandı!

Outlast 2 belki de korku oyunu türünün en heyecanla beklenen üyelerinden bir tanesi. Outlast serisinin geliştiricisi Red Barrels serinin ilk oyunuyla iyi bir iş çıkarmıştı ve Outlast çıktığı sene en çok oynanan korku oyunları arasına girmişti. Geçtiğimiz sene Outlast 2 duyurulduğunda ise sevinç çığlıkları atmıştık. Red Barrels, ilk aşamada Outlast 2'nin 2016'nın sonlarına doğru çıkacağını duyurmuş; fakat sonradan oyun 2017'ye ertelenmişti. Bu durum biraz hayal kırıklığı yaratsa da Red Barrels, Outlast 2 demo sürümünü yayınlayarak oyunculara oyun hakkında fikir sahibi olabilme imkanı verdi.

Outlast 2'nin demo sürümü şu an için Avrupa PlayStation Store üzerinden indirilebiliyor ve oynanabiliyor. Bu durum bilgisayar ve Xbox One sürümleri de çıkacak oyunun demosunun bu platformlar için yayınlanacağı anlamına da gelebilir. Bu nedenle Outlast 2'nin Steam sayfasını düzenli olarak takip etmenizde fayda var. Bu bağlantı üzerinden Outlast 2 Steam sayfasına erişebilir ve oyununun PC demosunun yayınlanıp yayınlanmadığını takip edebilirsiniz:

Outlast 2 bize yeni bir hikaye ve yeni mekanlar sunuyor. Artık terk edilmiş akıl hastanesi yerine mısır tarlaları gibi açık alanlara çıkıyoruz. Ayrıca oyuna dini öğeler de eklenmiş. Hatta ünlü Exorcist filmlerini anımsatan sahnelerle karşılaşmamız mümkün olacak.

Red Barrels henüz Outlast 2'nin kesin çıkış tarihini duyurmuş değil; çıkış tarihi olarak 2017 yılı gösteriliyor. Oyunun daha önceden yayınlanmış oynanış videosunu buradan izleyebilirsiniz:

Outlast 2 PlayStation 4, Xbox One ve PC'ye Aynı Anda Çıkacak

2016'da Oynayabileceğimiz Birbirinden Güzel Korku Oyunları

YORUMLAR