Outlook Artık Android Wear Üzerinden de Kullanılabiliyor

Outlook Artık Android Wear Üzerinden de Kullanılabiliyor

Popüler elektronik posta servisleri arasında yer alan Outlook, kullanıcılarını daha rahat bir uygulamaya ulaştırmak için Android uygulamasını güncelledi. Yapılan bu güncellemeyle birlikte Outlook, Android Wear için uyumlu hale getirildi.

Akıllı saatlerin yaygınlaşmasıyla birlikte geliştiriciler mobil uygulamaları boyut olarak iyice küçültmeye başladı. Facebook ve Whatsapp gibi uygulamalardan sonra akıllı saat sırası Microsoft'a geldi. Microsoft kendisinin geliştirdiği elektronik posta uygulaması Outlook'un mobil sürümünü Android Wear'a uyumlu hale getirdi. Yani arttık Android Wear sahipleri Outlook'a her yerden erişebilecek.

Outlook Android Wear'da nasıl çalışacak?

Outlook'un Android Wear uygulaması sayesinde elektronik postalarınıza kolaylıkla erişebileceksiniz. Saatinizde bulunan kısayol ikonlarını kullanarak yeni mesaj yazabilir veya dilerseniz de arşivinize göz atabilirsiniz. Aynı zaman mesaj geldiğinde sesli uyarı sisteminin bulunması da sizi yeni mesajlardan haberdar edecektir. Android telefonunuzla Wear'ı eşleştirerek kullandığınız için yaptığınız tüm işlemler telefonunuzda da aynen gerçekleşecek. Eğer Android Wear saatine sahipseniz Outlook uygulamasını bir kere denemenizde fayda var.

Çalışanlar için Yararlı Android Wear Uygulamaları

Android Wear İşletim Sistemine Sahip Huawei Watch Duyuruldu!

YORUMLAR