Outlook.com Beta Sürecinden Çıktı

Outlook.com Beta Sürecinden Çıktı

Microsoft kendi e-posta servisi Outlook.com'un beta sürecinden çıkarak tüm dünya üzerinde insanlar tarafından kullanılabileceğini resmen duyurdu.

Ayrıca şirketin açıkladığı yeni istatistiklere göre şu an Outlook, dünya genelinde 60 milyondan fazla kullanıcıya sahip. Kullanıcı sayısındaki bu büyük artışın en önemli noktalardan birisi de Gmail'den Outlook'a geçen kullanıcılar olarak nitelendirildi.

Microsoft tarafından konuyla ilgili "Outlook.com önizleme sürümünün yayınlanmasının üzerinden geçen altı aylık zaman zarfında 60 milyon kullanıcının Outlook.com'u tercih ederek kullanmaya başlaması gerçekten bizim hedeflerimizi büyük ölçüde aştı ve bu durumdan gerçekten memnunuz." açıklaması yapıldı.

Bu tabii ki Microsoft'un kendi alanındaki rakibi Gmail'ı karalamak için yaptığı kampanyaların bir sona ereceğini göstermiyor. Hatta muhtemelen ilerleyen zamanlarda Microsoft tarafında kendi e-posta servisi Outlook.com'u daha ön plana çıkarabilmek için Gmail'ı hedef alan daha sert reklamlar bile yayınlayabilir.

Firefox 19 Sürümü Yayınlandı! Hemen İndirin!

YORUMLAR