Outlook.com Takvim Uygulaması Yenileniyor

Outlook.com Takvim Uygulaması Yenileniyor

E-Posta hizmeti Outlook için Takvim uygulamasının yenileneceğinin sözünü veren Microsoft nihayet bugün içerisinde planlarını detaylandırdı.

Microsoft, Outlook.com'un Takvim uygulamasının gelişmiş özelliklerinin ve yenilenmiş halinin bu hafta içerisinde yavaş yavaş gün yüzüne çıkacağını duyurdu. Tek tıkla etkinlik oluşturma ekranına erişim ve geliştirilmiş paylaşma seçeneklerinin dikkat çeken yenilikler arasında olduğu da bildirildi.

Windows 8 ve Windows Phone'dan alışık olduğumuz metro arayüzüne benzeyen yeni bir görünüm kazanan Outlook.com Takvim uygulaması, kişi listenize ve takvim seçeneklerine çok daha kolayca ulaşmanıza imkan tanıyacak.

Takvime eklemiş olduğunuz görevlerin dışında aylık, haftalık, günlük ve ayrıca ajanda görünümü bulunacak. Skype, LinkedIn ve Facebook gibi sosyal ağlar ile entegre olarak çalışacak olan Outlook Takvim, arkadaşlarınızın doğum günlerini, hava durumu tahminleri ve tatil günlerini kullanıcıların takvimlerine işleyecek.

Outlook.com'un yeni takvim uygulaması yavaş yavaş yayılmaya başlandı ve Microsoft tarafından bildirildiğine göre yeni sisteme bu hafta içerisinde tüm dünya üzerinde aktif olarak Outlook Calendar adresi üzerinden ulaşılabilecek.

Yahoo E-Posta Servisine Dropbox Entegrasyonu Ekledi

YORUMLAR