OUYA Resmi Satışları 4 Haziran'da Başlıyor

OUYA Resmi Satışları 4 Haziran'da Başlıyor

Daha önce OUYA oyun konsolu dağımları başlıyor haberimizde Kickstarter üzerinde büyük bir ilgi gören ve gelen desteklerle birlikte geliştirilme imkanı bulan Android oyun konsolunun, projeyi destekleyen kullanıcılar için dağıtımının başladığını sizlere duyurmuştuk. Bu noktada geliştirici paketleri ve destekçiler için dağıtımı başlayan cihazın ne zaman piyasaya sürüleceği büyük bir merak konusuydu.

Oyun Geliştiricileri Konferansı'nda merak edilen bu sorunun cevabı geliştirici şirket tarafından verildi. OUYA Android oyun konsolu yapılan açıklamaya göre 4 Haziran tarihinden itibaren 99 dolar fiyat etiketiyle satışa sunulacak. OUYA'ya sahip olmak isteyen kullanıcılar şimdiden OUYA'nın resmi web sitesi üzerinden ön sipariş vermeye başladılar bile.

Destekçiler için gönderilen konsollar ile resmi satış tarihi arasındaki iki aylık süreç içerisinde şirket cihazı test ederek ortaya çıkabilecek sorunları hemen ortadan kaldırarak resmi sürüm ile birlikte hatasız bir OUYA'yı kullanıcılara sunmayı hedefliyor. Böylelikle resmi versiyonla birlikte kullanıcılar çok daha stabil ve hatasız bir oyun konsoluna sahip olacaklar.

OUYA'nın kutu içeriğindeyse oyun konsolu, oyun kolu, güç kablosu, HDMI kablosu ve iki adet pil olması bekleniyor. Bunlar dışında kutu içeriğinde ekstra bir ekipman olup olmadığıyla ilgili net bir bilgi bulunmamakta.

Flipboard Üzerinde 24 Saatte 100.000 Dergi Yayınlandı

YORUMLAR