Ouya'nın Çıkışı 25 Haziran'a Ertelendi

Ouya'nın Çıkışı 25 Haziran'a Ertelendi

Bir süredir geliştirilmekte olan Android tabanlı oyun konsolu Ouya'nın çıkış tarihi 3 hafta ertelendi. Android oyunlarını büyük ekran televizyonlarımızda oynamamıza imkan tanıyacak cihazın çıkış tarihinin ertelenmesinin nedeni olarak konsola karşı yönelen yoğun talep gösteriliyor. Konsolun geliştirici ekibinin yöneticilerinden Julie Uhrman konuyla ilgili olarak şu sözleri söylüyor:

"Perakende ortaklarımızdan inanılmaz derecede pozitif tepkiler aldık ve beklenenden yüksek talepleri için çıkış tarihini birkaç hafta ertelemeye karar verdik. Bu sürede daha fazla Ouya üretebileceğiz ve haziran ayında raflarada daha fazla Ouya'ya sahip olacağız. "

Başlangıçta Kickstarter üzerinden toplanan bağışlarla yola çıkan Ouya'nın yakın süre içerisinde tüketicilerle buluşacak olması sevindirici bir gelişme. Ouya'nın geliştirici ekibi kendilerini bağış yoluyla destekleyen kullanıcıları da unutmuyor. Bu kullanıcılara yeni kontrol cihazları dağıtmaya başlayan ekip tüketici ilişkileri konusunda da oldukça başarılı olacak gibi.

Pencereye Yapışan Priz ile Telefonunuzu Şarj Edin

YORUMLAR