Overkill 3 Windows ve Windows Phone Kullanıcılarına Ulaşacak

Overkill 3 Windows ve Windows Phone Kullanıcılarına Ulaşacak

Tiny Troopers isimli popüler oyunun yapımcıları olan Game Troopers ekibii geçtiğimiz hafta mobil oyun dünyasını yeni shooter oyunu Overkill 3 ile sarsmıştı. Android ve iOS cihazlarında derhal hit olan oyun, büyük bir oyunsever kitleyi der arkasına alınca şirket emellerini daha farklı kitlelere de erken ulaştırma kararı aldı. Bunun bir başka anlamı da Windows ve Windows Phone platformlarının da Overkill 3'e ulaşacak olması. Kesin bir tarih belirtilmezken Nisan ayında oyunun hazır olması bekleniyor.

Game Troopers, amaçlarını gerçekleştirebilmek için Craneballs isimli stüdyo ile bir araya geldi. İyi grafiklerle sunulan Overkill 3, mermilerin ve ateş sahalarının kol gezdiği bir aksiyon shooter oyunu. Oyunun Xbox Live desteklemesi de bekleniyor.

Overkill 3 şu an mağazalardan ulaşılamıyor, yine de önümüzdeki haftalarda Windows ve Windows Phone versiyonları için hazırlıklı olmakta fayda var, çünkü ekip son hız çalışıp şu an popüler olan oyunun yayılım alanını genişletme çabasında. Oyunun Android ve iOS versiyonlarını aşağıda yer alan bağlantı butonlarından indirebilirsiniz.

Haftanın Android Oyunu: Overkill 3

YORUMLAR