Overwatch 1 Haftalığına Ücretsiz

Blizzard'ın en popüler oyunlarından Overwatch son zamanlarda yaptığı kampanyalarla dikkat çekiyorken bu sefer yaptığı promosyon ile oyuncuların oyunu oynamasını çok istiyor gibi görünüyor. Yeni oyuncuların Overwatch'ı oynayıp tanımasını ve oyunu oynamak isteyip de oynayamayan oyuncular için Blizzard'ın sık sık yaptığı bu promosyonu kaçırmayın.

Promosyon kapsamında 20-26 Kasım tarihleri ​​arasında Overwatch'u ücretsiz olarak Playstation veya bilgisayara indirip oynayarak hayallinizi gerçekleştirebilirsiniz. Oyuncular bu promosyonda yeni çıkan silahşör Ashe de dahil olmak üzere 29 kahramanın tüm listesine ve tüm haritalara erişebilecekler. Ayrıca, bazı oyun içi ödüller deneme sırasında kullanıma sunulacak.

Oyunu satın almak isterseniz de tüm ilerlemelerinize kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. Yani aynı hesabınız ile Overwatch'u keyifle oynamaya devam edeceksiniz. Bu arada Overwatch oyununa sahip oyuncuların çok sevineceği ufak bir hatırlatma yapmadan geçmeyelim. Twitch üzerinden yapılacak olan 2 saatlik yayınları izleyerek Blizzard ve Twitch hesaplarınızı bağladığınız taktirde yayını izlerken yayın içinde yapılacak çekilişlerle çeşitli hediyelere sahip olacaksınız.

 Overwatch oyununu haberimizin hemen altında bulunan indirme bağlantısından indirebilirsiniz. Şimdiden keyifli oyunlar dileriz. :)