Overwatch Önümüzdeki Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

Overwatch Önümüzdeki Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

Eğer Overwatch'ı daha önceden oynamadıysanız ve oyun hakkında fikir sahibi olmak istiyorsanız size güzel bir haberimiz var, Blizzard, 22 Eylül - 25 Eylül tarihleri arasında yeni bir ücretsiz hafta sonu kampanası düzenleyerek bütün oyunculara Overwatch'ı herhangi bir ücret ödemeden oynayabilme imkanı verecek.

Blizzard'ın ilk FPS oyunu projesi olan Overwatch, beklenenin üzerinde başarı göstermiş ve oyuncuların beğenisini kazanmıştı. Hatta çeşitli kaynaklar Overwatch'a ödül vermiş, oyunun kalitesini belgelemişti. Blizzard, oyuna yeni kahramanlar ve haritalar ekleyerek içeriğini zenginleştirmeye devam ediyor. Oyunun nasıl bir şey olduğunu merak ediyorsanız kampanyayı kaçırmamanızda fayda var.

Ücretsiz Overwatch hafta sonu kampanyası boyunca oyuncular oyunda yer alan 25 kahramanın hepsine erişebilecek, diledikleri kahramanları seçerek oynayabilecekler. Oyundaki 16 harita da ücretsiz hafta sonu boyunca herkese açık olacak, Quick Play, Custom Games ve Arcade modlarıı oynayabileceğiniz kampanya süresinde seviye atlayabilecek, loot sandıklarını açabilecek ve çeşitli özelleştirme seçeneklerinin kilidini açabileceksiniz. Kaydettiğiniz bu gelişme saklanacak ve oyuna kalıcı olarak sahip olmak için oyunu satın aldığınızda sahip olduğunuz şeyler oyunun tam sürümüne aktarılacak.

Overwatch ücretsiz hafta sonu PC platformunun yanısıra PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında da geçerli.

The Division Bu Hafta Sonu Ücretsiz, Hemen İndirin!

YORUMLAR