Overwatch'ta Emre Sarıoğlu Hayalleri Suya Düştü

Overwatch Brigitte

Overwatch için yeni karakterler duyurma konusunda yıllardır çok farklı stratejiler izleyen Blizzard, yaklaşık bir aydır oyuna eklenecek yeni isim için ipuçları veriyordu. Üst üste çıkan farklı teorilerin ardından, bugün yapılan resmi açıklamayla oyuna Brigitte isimli karakterin ekleneceği duyuruldu.

Overwatch’ta oynanabilir olacak yirmi yedince karaktere dair iddialar ve söylentiler, neredeyse bir aydır konuşuluyordu. Çok farklı karakterlerin ismi Overwatch ile birlikte anılırken, Overwatch'a Emre Sarıoğlu İsimli Bir Karakter Eklenebilir başlıklı haberimizde  gördüğünüz gibi Türkiye’de Overwatch oynayan birçok oyuncuyu heyecanlandıran detaylar da konuşulmuştu. Bugün yapılan resmi açıklamayla Emre Sarıoğlu haberlerinin gerçeği yansıtmadığı ortaya çıkmış old.

Yaptığı resmi açıklamayla Overwatch’a Brigitte isimli daha çok savunmaya dayalı özellikleri olan bir karakter ekleyeceğini açıklayan Blizzard, karaktere dair ilk videoyu da bizlerle paylaştı. Torbjörn isimli bir başka karakterin kızı olduğu açıklanan Brigitte’in armor ve healing konusunda özellikleri bulunduğu aktarılırken, diğer karakterlere yardım etmek amacıyla tamir paketleri atabileceği de belirtildi. Otomatik olarak çevresindeki karakterlere can verebilen Brigitte’in karşıdan gelen saldırıları engellemek adına bariyer açabileceği de aktarılırken, karaktere dair detaylar, hemen aşağıda bulabileceğiniz videoyla tanıtıldı:

YORUMLAR