Overwatch'un Yeni Animasyon Filmi Yayınlandı

Overwatch Reinhardt

Blizzard oyunlarına dair yeni haberlerin yayınlandığı ve tonla etkinliğin düzenlendiği BlizzCon, her zaman olduğu gibi yine harika içerikleri bizlere ulaştırdı. Düzenlenen etkinlikler kapsamında Overwatch için uzun süredir beklenen animasyon filmlerinin en yenisi de yayınlandı.

Piyasaya sürdüğü harika oyunlardan sonra Blizzard’ın en iyi yaptığı şeylerin başında yüksek kaliteli sinematikler ve hikaye anlatımı geliyor. Özellikle Overwatch için hazırladığı videolarla bütün oyuncuları mest etmeyi başaran şirket, son kısa filmiyle de bütün övgüleri almayı başardı. Overwatch’ta yer alan karakterlerden Reinhardt için hazırlanan animasyon filminde, sevilen karakterin geçmişine dair detaylar verildi.

Robot ayaklanmasından sonra Alman askerleriyle birlikte çatışmalara giren Reinhardt Wilhelm ve Balderich von Adler, gösterdikleri mücadeleyle adlarından söz ettirmeyi başarıyorlar. Bu başarıların ardından Balderich, Overwatch tarafından ekibe dahil olması için çağrılıyor; ancak son çatışmada hayatını diğer askerlerin kurtulması için feda ediyor. Balderich’in hayatını kaybetmesinin ardından da onun yerini Reinhardt alıyor ve ekibe dahil olarak, robotlara karşı savaşını sürdürüyor. Oldukça etkileyici bir hikayeye sahip olan, bütün hayatını “onur ve şan” için harcayan Reinhardt’ın yaşadıklarını hemen aşağıda yer alan videodan izleyebilirsiniz.  

YORUMLAR