Overwatch'un Yeni Karakteri Moira Tanıtıldı

Overwatch Moira

Eylül ayında bir açıklama yapan Blizzard, Overwatch’a eklenecek yeni bir karakter üzerinde çalıştıklarını duyurmuştu. Geçtiğimiz günlerde düzenlenen BlizzCon etkinlikleri çerçevesinde sahneye çıkan Blizzard yetkilileri, bir süredir üzerinde çalıştıkları, Overwatch’un yeni karakteri Moira’yı tanıttılar.

İyileştirme yeteneklerine sahip olan Moira’nın özellikleri, Blizzard tarafından şöyle tanıtıldı: “Moira’nın biotik özellikleri herhangi bir kriz sırasında iyileştirme ya da hasar vermek için kullanılabilir. Biotic Grasp yeteneği, Moira'ya kısa menzilli seçenekler sunarken, Biotic Orbs yeteneği, daha uzun menzilli iyileştirme ve hasar verme için kullanılabilir. Fade yeteneği, rakip gruplardan kaçmak ya da desteğe ihtiyacı olan müttefikler arasında kalabilmek için tercih edilebilir. Coalescence yeteneğiyse Moira’ya birden fazla müttefiki bir an önce kurtarabilme veya zayıf düşmanlarını ortadan kaldırabilme seçeneği sunabilir.

Temmuz ayında kimi forumlarda, Overwatch’a eklenecek yeni karakterin eski bir Blackwatch üyesi olduğu konuşulmuştu. Hatta o vakitlerde, Reaper’ın öğrencisi de olduğu söylenen yeni karaktere dair çeşitli çizimler de paylaşılmıştı. Fakat Moira’nın resmi olarak duyurulmasının ardından tartışmaların çok da gerçeği yansıtmadığı ortaya çıkmış oldu. Karaktere dair detayları resmi internet sitesi üzerinden paylaşan Blizzard, Moira için bir de tanıtım videosu yayınladı:

YORUMLAR