Overwatch, World of Warcraft ve Starcraft 2'de İndirim Var!

Overwatch, World of Warcraft ve Starcraft 2'de İndirim Var!

Yurt dışında alışveriş çılgınlığının yaşandığı Black Friday - Kara Cuma gününe özel olarak Blizzard da kendi indirim kampanyasını başlattı ve oyunculara Overwatch, World of Warcraft, Starcraft 2 oyunlarında ve Heroes of the Storm içindeki oyun içi içeriklerde güzel fırsatlar sundu. Black Friday nedeniyle birçok farklı büyük oyun firması kaçırılmayacak tekliflerle karşımıza geliyor. Electronic Arts, oyun platformu Origin üzerinde FIFA 17, Need for Speed, Dragon Age: Inquisition gibi oyunlarda rekor indirimler yaptı. Valve, Steam üzerinde Sonbahar İndirimi kampanyasını başlattı ve bu kampanyada oyunculara yüzlerce oyunda yüzde 90'a varan indirimler sundu, GTA 5 ise Steam tarihindeki en düşük fiyatını gördü. Blizzard da altta kalmamak için popüler oyunlarında güzel indirimler yapıyor.

Blizzard'ın Kara CUma indiriminde dikkat çeken ilk oyun Overwatch. Bu kaliteli online FPS oyunu, Blizzard'ın ilk FPS'si olmasına rağmen büyük başarı yakaladı. Overwatch Origins Edition kampanya boyunca 59.99 € yerine 34.99 € fiyatla satılıyor.

Dünyanın en çok oyuncu sayısına sahip MMORPG oyunu olan World of Warcraft ise 14.99 € yerine 4.99 € fiyatla satılıyor, indirimlerde World of Warcraft'ın genişleme paketlerine yer verilmemekte. 

Gerçek zamanlı starteji oyunlarının en başarılı örneklerinden biri olan Starcraft 2 ve genişleme paketleri de indirimde, orijinal Starcraft 2 oyunu 9.99 € ve Heart of the Swarm genişleme paketli 9.99 €, Legacy of the Void genişleme paketi 16.49 € fiyatla satılıyor:

Steam Sonbahar İndirimi Başladı, GTA 5'te Rekor İndirim Var!

Origin Kara Cuma İndirimleri Başladı! FIFA 17, Battlefield 1, Need for Speed İndirimde!

Minecraft Story Mode Steam'de Kısa Bir Süreliğine Ücretsiz!

YORUMLAR