Overwatch’a Yeni Haritalar ve Kahramanlar Geliyor

Overwatch’a Yeni Haritalar ve Kahramanlar Geliyor

Overwatch geliştiricisinin, oyuna gelecek olan yeni kahramanlar ve haritalar üzerine açıklamalarda bulundukları bir röportajda Blizzard, oyunun geliştirici ekibinden Jeff Kaplan detayları anlattı.

Blizzard’ın başarılı FPS oyunu Overwatch, yeni kahramanlar ve haritalara kavuşmak için gün sayıyor. Blizzard, oyunun geliştirici ekibinden olan Jeff Kaplan’ın Overwatch’un yeni kahramanlarından ve oyuna gelecek olan haritalardan bahsettiği bir röpörtajda, içerisinde bulunduğumuz sene sonuna kadar neler olacağından, oyunun nasıl değişeceğinden bahsetti. Aylardır beklenen “Sombra” isimli kahramanın (o olduğu tahmin ediliyor) sonunda oyuna katılacağına dair ipuçları verdi. Ayrıca, Sombra’nın dışında yeni bir kahramanın daha yakın tarihte oyuna geleceğini de açıkladı. Şimdilik test aşamasında olan bu kahraman, 2017 senesinden önce oyuncularla buluşmayacak.

Blizzard, Kaplan’ın söylediğine göre Overwatch’un harita sayısını artırmak için çalışmalarına da devam ediyor. Kaplan, bu haritalardan birisinin oyuna gelecek olan yeni bir moda ait olacağını açıkladı. Şimdilik 5 farklı harita planına sahip olan Blizzard, geliştiricinin söylediğine göre bu haritalardan bazılarını eleyecek ve gelecek senenin sonuna kadar üç farklı haritayı oyuna ekleyecek.

Jeff Kaplan, yeni kahramanların ve haritaların yanı sıra oyundaki kahramanların güçlerinde değişiklik yapacaklarını da paylaştı.

Çinliler Overwatch’u Kopyalayıp Mobil Platforma Uyarladılar

Blizzard, Overwatch’ın Porno Skandalını Engellemeye Çalışıyor

YORUMLAR