Overwatch'ın Yeni PC Beta Tarihi Bugün Açıklandı

Overwatch'ın Yeni PC Beta Tarihi Bugün Açıklandı

2016'nın büyük ilgi toplayan oyunlarından biri olacağı konuşulan Overwatch, bugün beta tarihini açıkladı. Birkaç gün sonra Blizzard'ın yeni büyülü dünyasına adım atmaya hazır olun.

World of Warcraft'tan sonra Blizzard'ın yaptığı en büyük çalışmalardan biri olan Overwatch, bugüne kadar yapılan tüm beta testlerinden başarılı sonuçlar aldı. Özellikle oyuncular tarafından harika geri dönüşler gören yeni oyun, MOBAFPS olarak yazın bizlerle buluşmaya hazırlanıyor.  Blizzard, oyunun beta tarihini bugün açıkladı.

Sunucularını son kez test etmeyi ve durumun nasıl olduğunu görmeyi istediklerini açıklayan Blizzard yetkilileri, bizleri 15-16 Nisan tarihlerinde Overwatch dünyasına bekliyor. Elbette bu yine bir kapalı beta. Blizzard, kapalı betaya seçilen oyuncuların Battle.net uygulamalarında Overwatch'ın "Install" butonunu göreceklerini açıkladı. Bunun dışında zaten yetkililer, seçilen oyunculara e-posta da atacak. 

1 gün sürecek olan kapalı betada sadece Hanamura, Route 66, ve Nepal haritaları açık olacak. Bunun yanında tüm karakter listesi oyunculara açık olacak; bu tam 21 karakterle oynayabileceğimiz anlamına geliyor

Herkesin beklediği açık beta ise 5 ve 9 Mayıs tarihleri arasında tüm platformlarda gerçekleşecek. 29 Nisan'a kadar oyunu ön sipariş yapan oyuncular, bu açık betaya 3 Mayıs'ta giriş yapabilecekler. 

2016'da Neler Oynayacağız? İşte 2016'da Çıkacak Oyunlar

Mark Zuckerberg, Hawking ve Rus Milyarder Çılgın Uzay Yelkenlileriyle Yıldız Sistemlerini Keşfedecekler!

Zuckerberg’in Telefonundaki Facebook Bildiğiniz Gibi Değil

YORUMLAR